Vandaag een rustige en stabiele dag gehad. Hierdoor kon weer wat bloeddruk medicatie worden afgebouwd. En ook weer een heel klein beetje geplast.. Al met al niet mis voor een zaterdag!
Mijn favoriete verpleegster heeft me vandaag gewassen. En dat is echt heerlijk na zo’n lange tijd stil te hebben gelegen..
Ik ga nu weer lekker slapen en hoop dat het ook een goede zondag wordt!
Liefs & en een dikke melkzoen,
Abel
Met de beste wensen en een algeheel herstel voor Abel. Hartelijke groeten voor de familie en een goede week, Herbert
Lief Abeltje,
Wat heerlijk dat het telkens een stukje beter gaat. Je bent echt een SUPER KANJER!! Je bent een knokker en ik denk zeker dat de liefde van mamma en pappa je extra kracht geeft om door te knokken. Lieve Abel, ik blijf je volgen zoals heel veel lieve mensen om je heen. Ik kijk elke dag uit naar een melkzoen van jou!
Dikke kus en heel veel liefs,
Marjan